Hakkımızda

UFT Kimdir?

Yatırım ve ticaret yolculuğuna otomotiv sektöründe başlayan UFT Grup, bugün faaliyetlerini; Personel Temini ve Bordrolama Hizmetleri, Güvenlik, Profesyonel Temizlik, Otomotiv ve Teknoloji sektörlerinde sürdürmektedir.

2019 yılında yaşadığı değişim ve dönüşümle birlikte, farklı sektörlere yatırım yaparak her geçen yıl hızla büyüyen ve gelişen bir yapıya kavuşan UFT Grup, müşteri merkezli hizmet anlayışı ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir stratejiyle ilerlemektedir.

UFT Grup, milli ve kültürel değerlerden ödün vermeden, küreselleşen dünyanın iş ve rekabet koşullarına uygun şekilde tüm toplumun faydalanacağı hizmetler sunarak Türkiye Ekonomisi’ ne katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiren UFT Grup, standart belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeyi sürdürmektedir.

Markalaşmaya verdiğimiz önemin ibaresi olan ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde bizi farklı kılan en önemli özellik olarak niteleyeceğimiz bu değişim ve dönüşümü gerçekleştirirken gücümüzü değerli çalışanlarımızdan ve iş arkadaşlarımızdan alıyoruz. En önemli katma değerimiz olan insan kaynağımızın özverisi, hep daha iyisini yapma arzusu ve takım çalışması gücümüzün temellerini oluşturuyor. Hızla büyümenin yanı sıra ülkemizin istihdam hareketine katkı sağlayacak yatırımlarımız ile ailemizi büyütmeyi planlıyoruz.

Her geçen gün büyüyen UFT Grup’u doğru strateji ve yatırımlarla geleceğe taşırken, bir yandan Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya diğer yandan güçlü ekibimizle tüm paydaşlarımıza değer katmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

UFT GRUP olarak, hizmet sağladığımız tüm alanlarda dünya standartlarında saygın bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Tamamen yerli sermayeli bir şirket olarak bugüne kadar ismimizle birlikte anılan dürüstlük ilkelerinin yanı sıra hizmet sektöründe müşteriler için yenilikçi çözümler üretmek.

Değerlerimiz & İş Prensiplerimiz

– Kaliteden ödün vermeden, en iyi hizmet kalitesinde önder olmak
– Dünya standartlarında uyumlu sürdürebilirlik ilkesiyle büyüme
– Dürüst ve güvenilir şeffaflıkla tüm paydaşlarımızla kaliteli hizmette ödün vermeden sektöre ve ekonomiye katkı sağlamak
– En büyük gücümüz insan kaynağımız